Nota prawna

Nota prawna

  1. Niniejsza nota prawna określa zakres i warunki prezentacji przez Mokotowską Fundację Warszawianka – Wodny Park, zwaną dalej „Warszawianka”, w serwisie internetowym Wodny Park dostępnym pod adresem www.wodnypark.com.pl, zwanym dalej „Serwisem”.
  2. Informacje i materiały podane przez Warszawiankę na stronach Serwisu zamieszczane są wyłącznie w celu informacyjnym i nie mogą stanowić podstawy do podejmowania żadnych decyzji handlowych ani inwestycyjnych. Informacje o charakterze handlowym podane przez Warszawiankę na stronach Serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
  3. Warszawianka dołoży wszelkich starań, aby prezentowane na stronach Serwisu treści były aktualne i kompletne. Warszawianka nie ponosi jednak odpowiedzialności za dokładność i prawidłowość informacji podanych na stronach Serwisu, a ewentualne braki i błędy nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń.
  4. Wszelkie treści prezentowane na stronach Serwisu podlegają ochronie przewidzianej w przepisach prawa autorskiego, a ich rozpowszechnianie wymaga zgody Warszawianki.
  5. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji należy się skontaktować z Warszawianką pod adresem e-mail: info@wodnypark.com.pl.